آخرین مطالب

مجتمع بین راهی تربت جام

آدرس : جاده بردسکن ، گناباد ، نرسیده به شهر بردسکن.

  • سود پروژه : ۱۷%
  • سرمایه گذاری کل : ۴۰ میلیارد تومان
اشتراک گذاری
21 اسفند 1401
944 بازدید
کد مطلب : 400

معرفی پروژه

این پروژه نیز همانند سایر پروژه های عام المنفعه احداث شده توسط این شرکت ، در سال ۱۳۹۰ احداث و در سال ۱۳۹۲ به بهره برداری رسید . ارائه خدمات همه جانبه به مسافرین و زائرین حضرت علی ابن موسی ارضا (ع) در محورهای سطح کشور ، به خصوص در مناطق کمتر برخوردار را به عهده دارد . ارائه خدمات ، اشاعه فرهنگ رضوی و نماز ، اشتغال ، توسعه منطقه ای و ایمنی جاده ای در کاهش تصادفات ، در کریدور ارتباطی و اصلی جنوب و جنوب شرق کشور به مشهد مقدس ، از کارکردهای شاخص و موثر این مجتمع می باشد .

مشخصات فنی

مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی امام رضا (ع) تربت جام  در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۰۲۵ مترمربع در قالب فضاهای ساختمان نمازخانه ، وضوخانه ، سرویس بهداشتی خواهران و برادران ، واحدهای تجاری ، زمین بازی کودکان ، فضای استراحت تجهیز شده با آلاچیق ، خدمات خودرویی ، تیرپارک ، فضای سبز و … ، احداث گردیده است .

– نمازخانه و سرایداری با زیر بنای ۳۶۴ متر مربع شامل نمازخانه های اختصاصی خواهران و برادران با ورودی و کفش کنهای مجزا ، انبار ، صحن ورودی ، واحد کامل مسکونی سرایداری

– رستوان با زیر بنای ۲۵۵ متر مربع . شامل فضای غذا خوری ، آشپزخانه ، ورودی مجزای خدماتی، انبار،  سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی پرسنل .

– وضوخانه و سرویس بهداشتی با زیر بنای ۱۴۵ مترمربع . شامل ۱۰ چشمه اختصاصی خواهران و ۱۰ چشمه اختصاصی برادران

– واحدهای تجاری با زیر بنای ۱۵۷ متر مربع در قالب ۲ باب مغازه و کافی شاپ

– محوطه و فضای سبز ، پیاده روها ،  معابر ، پارکینگ ، فضای سبز ، آبنما فضای بازی کودکان ،آبخوری و آلاچیق

شایان ذکر است این مجتمع دارای سیستمهای استاندارد گرمایش رادیاتور ، سرمایش کولر آبی و موتورخانه مرکزی  در مجتمع  پیش بینی شده است.

موقعیت جغرافیایی

این مجتمع در استان خراسان رضوی ، درحاشیه روستای خرم آباد(کیلومتر۲۵ محورتربت جام- فریمان) واقع گردیده است .

تصاویر پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *