آخرین مطالب

دکتر قربانی مدیرعامل شرکت صنایع معادن و عمران رضوی چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور در سال ۱۴۰۲

ششمین اجلاس سراسری تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور برخی مقامات، مدیران عامل شرکت‌های صاحب نام کشور و اساتید عرصه کسب‌وکار، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما در روز سه شنبه سوم مرداد ماه برگزار و از مدیران عامل تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور تقدیر به عمل آمد. این […]

اشتراک گذاری
04 مرداد 1402
396 بازدید
کد مطلب : 1247

ششمین اجلاس سراسری تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور برخی مقامات، مدیران عامل شرکت‌های صاحب نام کشور و اساتید عرصه کسب‌وکار، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما در روز سه شنبه سوم مرداد ماه برگزار و از مدیران عامل تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور تقدیر به عمل آمد.

این رویداد با سخنرانی دکتر ممیز عضو هیات علمی دانشگاه تهران به عنوان دبیر علمی مراسم شروع و پس از آن آقای کلانتری مدیر عامل انجمن بهره وری، آقای دکتر قوامی معاون پارلمانی وزارت اقتصاد، دکتر نوش آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، دکتر عبدالملکی معاون محترم ریاست جمهوری و دیگر صاحب نظران به ایراد سخن پرداختند.

در این آیین دکتر مهدی قربانی مدیرعامل شرکت صنایع معادن و عمران رضوی به عنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور در سال ۱۴۰۲ معرفی شد و از تلاش‌های ایشان در راستای دستیابی به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی که منجر به شکل گیری دستاورد‌های مهم و ارزشمندی گردیده، تقدیر به عمل آمد.

همچنین در متن تقدیر نامه اهدایی به ایشان آمده است: 

جناب دکتر مهدی قربانی 

در سال ۱۴۰۲ که مزین به نام «مهار تورم و رشد تولید» است لازم می‌دانیم پس از ارزیابی‌های انجام شده از سوی کمیته علمی در ششمین اجلاس سراسری تکریم از چهره‌های «نامی صنعت و اقتصاد کشور» از تلاش‌های بی‌شائبه و ستودنی جنابعالی که با همت والای خود در مسیر تولید و کارآفرینی به عنوان یکی از مدیران جهادی که در ایجاد سازمانی توانمند و موفق گامی موثر نهاده‌اید قدردانی کرده و توفیقات روزافزون شما را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌کنیم.

لینک خبر در آستان نیوز

لینک خبر در خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *