آخرین مطالب

معرفی

امروزه در اکوسیستم اقتصادی کشور می بایست علاوه بر مدیریت ریسک، قادر به خلق مزیت رقابتی نیز باشیم. سرمایه گذاران نیز برای ورود به یک پروژه این دو موضوع را مدنظر قرار داده و نسبت به مشارکت خود تصمیم گیری می کنند. شرکت صنایع معادن و عمران رضوی با بیش از سه دهه فعالیت در گستره وسیعی از جغرافیای ملی و تنوعی از پروژه های سرمایه گذاری، مشارکت، پیمان مدیریت، مدیریت طرح، مشاوره، پیمانکاری، بهره برداری، کارگزاری، بازرگانی و تولید توانسته قابلیت های خود را به اثبات برساند. در این بخش فرصت های سرمایه گذاری شرکت ارائه شده است. سرمایه گذاران محترم می توانند بعد از مشاهده اطلاعات اولیه فرصت های ارائه شده، برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع فرآیند مشارکت با شرکت ارتباط بگیرند.

خدمات فنی و مهندسی در پروژه های سرمایه گذاری

فرصت های سرمایه گذاری

لیست پروژه های قابل سرمایه گذاری:
پروژه امین – پروژه ابن سینا – پروژه فاز ۲ گلوگاه
جهت کسب به اطلاعات بیشتر به واحد بازرگانی مراجعه فرمایید.
شماره تماس : ۰۵۱۳۱۰۱-۱۰۲۰ داخلی
 • یاد و خاطره شهدای خدمت گرامی باد.

  یاد و خاطره شهدای خدمت گرامی باد.


 • مراسم گرامیداشت شهادت شهید جمهور و هیات همراه

  مراسم گرامیداشت شهادت شهید جمهور و هیات همراه

  مراسم گرامیداشت شهادت شهید جمهور و هیات همراه با حضور قاری بین المللی حاج رضا گلشاهیو مداح اهل بیت حاج هادی الهی با حضور پرسنل شرکت صنایع معادن و عمران رضوی برگزار گردید.((روحشان شاد یادشان گرامی))


 • آگهی مناقصه عمومی (نوبت دوم)

  آگهی مناقصه عمومی (نوبت دوم)

  شرکت صنایع معادن وعمران رضوی در نظر دارد از طریق فراخوان مناقصه عمومی نسبت به واگذاری عملیات تهیه و اجرای اسکلت فلزی و سقف بتنی ساختمان نمازخانه مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی امام رضا(ع) شهرستان ابرکوه یزد خود به پیمانکاران واجد شرایط اقدام نماید..


<<< ادامه مطلب

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.