آخرین مطالب

شرکت صنایع معادن و عمران رضوی در راستای ماموریت خود و ایفای نقش فعال در زنجیره ارزش عمرانی و معدنی، برخی از مصالح ساختمانی را تولید می کند. واحدهای تولیدی شرکت عبارت اند از:

  1. کارخانه هبلکس مشهد
  2. کارخانه هبلکس بیرجند
  3. مجتمع تولید بتن و قطعات بتنی مشهد
  4. کارخانه سنگبری مشهد
  5. کارخانه سنگبری نهبندان

سایت کارخانجات هبلکس رضوی : https://hebelexrazavi.co

کارخانه هبلکس مشهد

شرکت صنایع معادن رضوی با رویکرد بروزرسانی مصالح ساختمانی در سطح کشور و منطقه و نیل به اهداف مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و بهینه سازی زیرساخت­های کشور در مقابل بلایای طبیعی، اقدام به احداث کارخانه هبلکس رضوی در سال ۱۳۸۶ به آدرس بلوار مفتح شرقی، بعد از تصفیه خانه رضوی نموده و پس از ثبت برند هبلکس رضوی به شماره ۲۲۳۸۸۲۹ در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، از تیر ماه۱۳۹۰ اقدام به تولید و فروش محصولات خود با نام هبلکس رضوی نموده است.

کارخانه هبلکس بیرجند

این شرکت در راستای دستیابی به اهداف اساسی خود که همانا انجام فعالیت های عمرانی و اقتصادی به منظور تحقق و اجرای پروژه های عام المنفعه و محرومیت زدایی می باشد، در پرتو تلاش مدیران و کارشناسان متعهد و کارامد و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی تولید محصول AAC در جهان اقدام به احداث کارخانه ای مدرن در شهرک صنعتی بیرجند در استان خراسان جنوبی نمود.با راه اندازی کارخانه از ابتدای سال ۹۰ تولید بلوک های سبک AAC با ظرفیت اسمی ۶۰۰ متر مکعب در روز و استفاده از مواد اولیه مرغوب و منحصر به فرد و بکارگیری نیروهای انسانی متعهد و باتجربه سبب گردید تا محصولات این کارخانه نسبت به سایر محصولات مشابه متمایز باشد. راه اندازی این کارخانه در استان خراسان جنوبی علاوه بر ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم نقش موثری در گسترش این صنعت در سطح کشور ایفا می کند.

مجتمع تولید بتن و قطعات بتنی مشهد

این مجتمع با سابقه بیش از ۲۰ سال در صنعت عمرانی کشور و با توفیق ارائه خدمات به توسعه حرم مطهر رضوی آغاز به کار نمود،همچنین این مجموعه با دارا بودن بچینگ های بتن ،سالیانه ۶۰۰۰۰ مترمکعب بتن در رده های مقاومتی مختلف را تولید مینماید. مجموعه تولیدی مصالح و فراوارده های بتنی در طرح های توسعه ای خود واحد های تولید قطعات ، دیوار های خود ایستا و نیز برای اولین بار تولید کننده نیوجرسی مفصل دار در شرق کشور را داشته است. در راستای تامین زنجیره تولید مصالح و محصولات بتنی از سال ۱۳۹۹ خط تولید کف پوش های بتنی و تایل در این مجموعه راه اندازی و امروز یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصولات در شرق کشور میباشد ونیز با عضویت در انجمن های تخصصی و تامین کنندگان مجاز شهرداری ها، یکی از تولید کنندگان استاندارد برای مشتریان دولتی و خصوصی میباشد. مجموعه شن شوئی و تولید مصالح شنی یک از واحد های دیگر مجتمع تولید میباشد که علاوه بر تامین نیاز داخلی به سبب کنترل های کیفیت مناسب مشتریان حقیقی و حقوقی خود را نیاز داشته است. این واحد سالیانه تولید ۱۶۰۰۰۰ تن مصالح شنی را عهده دار میباشد. مجتمع تولید مصالح ساختمانی با ایجاد بازار های جدید درحال برنامه ریزی جهت توسعه ظرفیت ها و تحقیق و توسعه برای مصالح نوین میباشد تا بتواند با این رویکرد سهمی در اشتغال آفرینی و ارتقای کیفی و کمی صنعت ساختمان کشور را داشته باشد.

کارخانه سنگبری مشهد – سنگ بست

کارخانه از سال ۱۳۷۱ شروع فعالیت خود را شروع کرده است. این کارخانه در زمینی به مساحت ۵۰۰۰۰ مترمربع(۵ هکتار) احداث و دارای سالن تولید بصورت سوله بتنی به مساحت ۲۵۰۰مترمربع) . این کارخانه دارای ۴ دستگاه قله بر ، ۵ دستگاه طولی عرض و نیز دو جرثقیل میباشد . همچنین کارخانه سنگ بست دارای ظرفیت ۵۰ هزار متر مربع تولید سالیانه میباشد و برای ۱۴ نفر بصورت مستقیم اشتغال آفرینی نموده است.

کارخانه سنگبری نهبندان

کارخانه سنگ گرانیت نهبندان با بهره‌گیری از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص توسعه بهره‌برداری از معادن کشور و جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی راه اندازی مجدد گردید. کارخانه سنگبری نهبندان با ظرفیت تولید سالیانه بیش از ۶۰ هزار متر مربع انواع سنگ پلاک را تولید مینماید . این کارخانه برای ۱۵ نفر اشتغال آفرینی نموده است که ١٠ نفر از این تعداد، بومی‌های منطقه هستند. بازار سنگ های گرانیت یکی از ارزشمند ترین بازار های تولید مصالح ساختمانی است که علاوه بر توسعه معادن کشور ارزش افزوده بسیاری را به دنبال خواهد داشت. برنامه های توسعه صادرات و ارزآوری سنگ های ساختمانی بخصوص در بازار کشور های حاشیه خلیج فارس جز برنامه آتی این کارخانه میباشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.